Plánované    akce    v    roce                2019       

VŠECHNO NEJLEPŠÍ, HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍČKA  A AŤ VÁS V ROCE  2019  PROVÁZÍ KRÁSNÁ PÍSNIČKA   LaughingLaughingLaughing

                                 LEDEN                                                  

PÁ     4.1.

SO     5.1.    

PÁ    11.1.   TANCOVAČKA - ZLONÍN 18-22

SO    12.1.   DOLNÍ SLIVNO - MS ples VFKoř  od 20

NE    13.1.   DOSTAVENÍČKO - LIBĚCHOV   14-18     viz FOTO

PÁ    18.1.   OVČÁRY     VEF  od 20

SO    19.1.   KONĚTOPY    VF  od 20

ČT    24.1.   HORNÍ BEZDĚKOV - Roučmídův mlýn 18-22 V

PÁ    25.1.   TIŠICE   VEFK  od 20

SO    26.1.   OBŘÍSTVÍ  VF  od 20

NE    27.1. 

ÚT   29.1.    BARČA - STAROPRAŽŠTÍ HELIGONKÁŘI 18-22

ST    30.1.   TANCOVAČKA MKD - Hezky česky 15,30... 

    

                                ÚNOR                                                     

 

PÁ     1.2.      

SO     2.2.    ÚŽICE    VEK  od 20h

NE     3.2.    DOSTAVENÍČKO - PRAHA   NA MĚLNICKÉ 14-18  VKZJ

PÁ     8.2.    KLY - SDH   VEF  od 20h 

SO     9.2.    HOŘÍN -  VALENTÝN  VE  od 20h

NE    10.2.   DOSTAVENÍČKO - LIBĚCHOV  14-18  viz FOTO

ČT    14.2.   TANCOVAČKA  MKD - Trdlovačka 15,30...

PÁ    15.2.   H.POČAPLY   VEF  od 20h 

SO    16.2.   VEHLOVICE   VF od 20h 

NE    17.2.   

ST    20.2.    NP 13,00 Věž

PÁ    22.2.   TANCOVAČKA - ZLONÍN 18-22

SO    23.2.   KLY     VEK  od 20h 

ÚT    26.2.    BARČA - STAROPRAŽŠTÍ HELIGONKÁŘI 18-22

ČT    28.2.    DS- ROUDNICE NAD LABEM  Ples  od 14h V  

                               BŘEZEN                                                       

PÁ    1.3.   

SO    2.3.   ŠTĚTÍ  KD - Ples mateřských škol VFK  od 20h 

ÚT    5.3.   MŠENO DS - Masopustní rej 14-16 VEK  

ČT    7.3.   DOSTAVENÍČKO  - D.BEŘKOVICE - MDŽ 16-19h VKEZJ   s HOSTEM

PÁ    8.3.   TANCOVAČKA - VELTRUSY ples města od 20h

SO    9.3.   STŘEMY - MDŽ   od 20h V

NE   10.3.   DOSTAVENÍČKO - LIBĚCHOV   14-18  VK viz FOTO

PÁ   15.3.   STŘEDNICE - MDŽ  od 20h V

SO   16.3.   ŽELÍZY - soukromá akce od 17h V

NE   17.3.   

PÁ    22.3.   TANCOVAČKA - ZLONÍN 18-22

SO    23.3.   ÚŽICE - Čaje o čtvrté    VK 16-20 

NE    24.3.   DOSTAVENÍČKO PRAHA LÁDVÍ - COBOLIS 16-19

ÚT    26.3.    BARČA - STAROPRAŽŠTÍ HELIGONKÁŘI 18-22

ČT    28.3.   TANCOVAČKA MKD - Hezky česky   15,30...   

PÁ    29.3

SO    30.3    HÁJOVNA   MS - schůze  15-  V

NE    31.3.   

                                 DUBEN                                                 

PÁ    5.4.

SO    6.4.  Byšice - narozky VF  od 17h

PÁ    12.4.

SO   13.4   ČEČELICE - POUPATOVSKÝ BÁL   VK od 20h

NE   14.4.   DOSTAVENÍČKO - LIBĚCHOV   14-18

ST   17.4.   TANCOVAČKA  MKD - Trdlovačka  15,30...

PÁ   19.4.

SO   20.4.   

NE   21.4.   NEBUŽELY - VELIKONOCE VF

ÚT   23.4.    BARČA - STAROPRAŽŠTÍ HELIGONKÁŘI 18-22

ST   24.4.    MĚLNIČANKA  - ZAHÁJÍ Pietní akce 16,45

PÁ   26.4.   TANCOVAČKA - ZLONÍN 18-22

SO   27.4.    VRANÝ  u Slaného - MIŠ MAŠ SHOW       V.M.DUCHKA   VEK

NE   28.4.    DOSTAVENÍČKO PRAHA LÁDVÍ - COBOLIS 16-19 VK

ÚT   30.4.  CÍTOV - čarodějnice na hřišti   VEF  18-24

          

                              KVĚTEN                                                  

ST    1.5.

PÁ    3.5.

SO    4.5.

NE    5.5.    KATOVICE u STRAKONIC - STAROPRAŽŠTÍ HELIGONKÁŘI

ČT    9.5.    MĚLNÍK- POSEZENÍ S BONUSEM   v cukrárně (ŠEPRA L.Prajz) v pasáži Koruna 16-18 V

PÁ   10.5.

SO   11.5.   BYŠICE - MÁJE  EK + VFK

NE   12.5.   MĚLNIČANKA - DS MĚLNÍK Den matek od 14h

PO   13.5.  NP 13,30 HB

PÁ   17.5.   MĚLNÍK ČZÚ - rodinná oslava

SO   18.5.   V.ÚJEZD - MÁJE  od 16,30h  ER+VF

NE   19.5.   DOSTAVENÍČKO PRAHA LÁDVÍ - COBOLIS 16-19   VK

ČT   23.5.  MĚLNÍK- POSEZENÍ S BONUSEM v cukrárně (ŠEPRA- L.Prajz) v pasáži Koruna 16-18 V

PÁ   24.5.   TANCOVAČKA - ZLONÍN 18-22

SO   25.5.    OBŘÍSTVÍ - MÁJE  EK + VFK

NE   26.5.    DOSTAVENÍČKO s BONUSEM  LIBĚCHOV 14-18

ST   29.5.     TANCOVAČKA  MKD - Hezky česky   15,30...

PÁ   31.5.   

                               ČERVEN                                              

 

SO   1.6.   NEDOMICE - MYSLIVECKÝ DEN  V

NE   2.6.   JABKENICE  Staropražští heligonkáři

ČT    6.6.   MĚLNÍK- POSEZENÍ S BONUSEM v cukrárně (ŠEPRA- L.Prajz) v pasáži Koruna 16-18 V

PÁ    7.6.   VĚŽ - Obecní slavnost S

SO    8.6.   ŠTĚTÍ - narozky  VF

NE    9.6.   MĚLNÍK - DOSTAVENÍČKO s BONUSEM  LIBĚCHOV 14-18

ČT   13.6.   TANCOVAČKA  MKD - Trdlovačka   15,30...   

PÁ   14.6.   ÚŽICE - svatba VF

SO   15.6.   VYSOKÁ LIBEŇ - svatba  17-22 VF

NE   16.6.   MIROSLAV u ZNOJMA - STAROPRAŽŠTÍ HELIGONKÁŘI VKH 

ČT   20.6.    MĚLNÍK- POSEZENÍ S BONUSEM v cukrárně (ŠEPRA- L.Prajz) v pasáži Koruna 16-18 V

PÁ   21.6.

SO   22.6.   BŘEZNO u CHOMUTOVA - STAROPRAŽŠTÍ HELIGONKÁŘI 

NE   23.6.   DOSTAVENÍČKO  s MĚLNIČANKOU v cukrárně (ŠEPRA- L.Prajz) v pasáži Koruna14-18

PÁ   28.6.   TANCOVAČKA - ZLONÍN 18-22

SO   29.6.

NE   30.6.   DOSTAVENÍČKO PRAHA LÁDVÍ - COBOLIS 16-19  VK

                              ČERVENEC                                          

PÁ     5.7.   soukr.akce Lípa

SO     6.7. 

NE     7.7.

ČT    11.7.    MĚLNÍK- POSEZENÍ S BONUSEM v cukrárně (ŠEPRA- L.Prajz) v pasáži Koruna 16-18 V

PÁ    12.7.

SO    13.7.

NE    14.7.   DOSTAVENÍČKO  s MĚLNIČANKOU a BONUSEM v cukrárně (ŠEPRA- L.Prajz) v pasáži Koruna 14-18

PÁ    19.7.

SO    20.7.

ČT    25.7.    MĚLNÍK- POSEZENÍ S BONUSEM v cukrárně (ŠEPRA- L.Prajz) v pasáži Koruna 16-18 V

PÁ    26.7.

SO    27.7.   VEHLOVICE - ANENSKÁ na hřišti VF

                              SRPEN                                                   

PÁ    2.8.

SO    3.8.    TACHOV - MĚLNIČANKA 

NE    4.8. 

ČT    8.8.    MĚLNÍK- POSEZENÍ S BONUSEM v cukrárně (ŠEPRA- L.Prajz) v pasáži Koruna 16-18 

PÁ    9.8.

SO    10.8.   KONĚTOPY - Pouťová zábava od 20 h VF

NE    11.8.   

PÁ   

SO    17.8. 

NE    18.8.  LÁZNĚ BĚLOHRAD - STAROPRAŽŠTÍ HELIGONKÁŘI  VK

ČT    22.8.    MĚLNÍK- POSEZENÍ S BONUSEM v cukrárně (ŠEPRA- L.Prajz) v pasáži Koruna 16-18 V

PÁ    

SO   24.8.

NE   25.8.   DOSTAVENÍČKO  s MĚLNIČANKOU a BONUSEM v cukrárně (ŠEPRA- L.Prajz) v pasáži Koruna 14-18

ÚT   27.8.

                                ZÁŘÍ                                                       

PÁ    6.9.

SO    7.9.

NE    8.9.   DOSTAVENÍČKO PRAHA LÁDVÍ - COBOLIS 16-19  VK

ČT   12.9.    MĚLNÍK- POSEZENÍ S BONUSEM v cukrárně (ŠEPRA- L.Prajz) v pasáži Koruna 16-18 V

PÁ   13.9.   

SO   14.9.

NE   15.9.   DOSTAVENÍČKO  s MĚLNIČANKOU  a BONUSEM v cukrárně (ŠEPRA- L.Prajz) v pasáži Koruna  14-18

PÁ   20.9.   VINOBRANÍ

SO   21.9.

NE   22.9.  

ČT   26.9.    MĚLNÍK- POSEZENÍ S BONUSEM v cukrárně (ŠEPRA- L.Prajz) v pasáži Koruna  16-18 V

PÁ    

SO

NE   29.9.

                                 ŘÍJEN                                                     

ČT   3.10.

PÁ   4.10.

SO   5.10.

NE   6.10.  MĚLNÍK - DOSTAVENÍČKO 14-18

PÁ    

SO

NE

PO   14.10   MILOVICKÉ PIVOBRANÍ

ÚT   15.10.  MILOVICKÉ PIVOBRANÍ

ST   16.10.  MILOVICKÉ PIVOBRANÍ

ČT   17.10.  MILOVICKÉ PIVOBRANÍ

PÁ   18.10. 

SO      

PÁ    25.10.   Tanvald - Světlá F

SO

                              LISTOPAD                                                 

PÁ   

SO   

PÁ    

SO    

PÁ   

SO      

PÁ    

SO

                              PROSINEC                                                 

PÁ   

SO   

PÁ    

SO    

PÁ   

SO      

PÁ    27.12. BARČA  PŘEDSILVESTR  SH - sk.BONUS  18-24  V

SO